Privaatsuspoliitika - Nüüd ka LIISI

 

LIISI JÄRELMAKS


 

 

Järelmaks aitab teid vajaliku kauba soetamisel. Järelmaksu võivad taotleda kõik vähemalt 18-aastased Eesti Vabariigi kodanikud või Eestis alalist elamisluba omavad inimesed. Järelmaksu saamiseks tuleb pöörduda mõne meie koostööpartneri poole või saata laenutaotlus otse kodulehelt.

 

Järelmaksulepingu sõlmimiseks peate pöörduma sobivasse kauplusse. Leping sõlmitakse otse kaupluses.

 

Sisestage kalkulaatorisse kauba hind ja sobiv sissemakse suurus, valige liisinguperioodi pikkus ja klõpsake klahvi ARVUTA KUUMAKSE. Kalkulaatorist saadud kuumaksed on ligikaudsed.

 

* laenulepingu üldtingimustega saate tutvuda SIIT

* hinnakirjaga saate tutvuda SIIT

* kui peaksime küsima konto väljavõtet, leiad selle võtmise juhendi SIIT

 

 

Krediidi kulukuse määra arvutamine Koduliising OÜ laenutingimuste näitel:
Krediidi kulukuse määr on 39,25% aastas järgmistel tingimustel: järelmaksu summa 650 €, sissemakse 50 €, lepingu periood 36 kuud, intress aastas 20%, lepingutasu 0 €.
NB! Iga laen on finantskohustus. Kaalu oma otsust hoolikalt - tutvu laenulepingu tingimustega ning vajadusel pea nõu asjatundjatega.

 

 

Oleme Audioekspert veebilehel võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Käesolev privaatsuspoliitika annab ülevaate meie tavade, sealhulgas (a) millist teavet me kogume; (b) kuidas Audioekspert infot kasutab või avalikustab; (c) Teie õigustest seoses meiepoolse andmete kogumise ja kasutamisega. Audioekspert jätab endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitikat muuta, sellest kasutajaid eelnevalt informeerides. Audioekspert internetipoodi kasutama asudes, eeldame, et olete neid põhimõtteid lugenud ja nõustute nendega.

 

Kasutaja õigused

Teil on õigus teada, milliseid isiklikke andmeid Audioekspert teist omab. Teil on õigus selliseid andmeid parandada, muuta või kustutada. Registreeritud kasutaja andmeid saab muuta internetipoe konto halduses. Kui te soovite oma õigusi rakendada kasutajakonto kustutamisel, võtke meiega ühendust allpool märgitud kontaktandmete kaudu posti teel või e-posti aadressil.

Pange tähele, et nõutud muudatused võivad võtta aega, kui need esitatakse posti või e-maili teel.

Turvalisus

Audioekspert veebileht omab vajalikke meetmeid, et kaitsta veebilehel kogutud isikuandmete terviklikkust, täpsust ja privaatsust. Oleme kehtestanud mõistlikud ettevaatusabinõud, et kaitsta teavet kadumise, väärkasutuse ja muutmise eest. Turvalisus- ja privaatsuspoliitikat vaadatakse perioodiliselt üle ja täiustatakse vastavalt vajadusele Teie infole on juurdepääs ainult selleks volitatud isikutel.

Siinkohal võtate Te teadmiseks, et Audioekspert ei ole vastutav mis tahes "vaheltlõigatud" andmete interneti kaudu saatmisel ja käesolevaga vabastate meid mistahes ja kõikidest nõuetest, mis tulenevad või on seotud "vaheltlõigatud" andmete kasutamisest volitamata viisil.

Välised lingid

Audioekspert.ee veebileht kasutab linke, mille veebilehti haldavad kolmandad osapooled. Kui Te klikite mõnele sellistest linkidest suunatakse teid meie lehelt edasi veebilehte omava organisatsiooni või ettevõtte kodulehele. Isegi kui kahe organisatsiooni veebilehtede vahel eksisteerib seos, ei oma me kontrolli kolmanda osapoole lehe üle. Igaüks neist omab isiklikku andmete kogumise, menetlemise ja privaatsuse poliitikat. Külastates mõnda sellistest lehtedest, peaksite enne andmete jagamist, tutvuma eraldi selle lehe privaatsuspoliitikaga.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Kasutades Audioekspert veebilehte, nõustute meie privaatsuspoliitikaga. Kui Te mingil põhjusel ei nõustu nende tingimustega, ei tohiks te veebilehte kasutada. Audioekspert jätab endale õiguse muuta käesoleva privaatsuspoliitika tingimusi igal ajal.
Kui privaatsuspoliitika tingimustesse ja/või kasutajaga seotud isiklike andmete käsitlemisse on tehtud muudatusi, teavitatakse sellest siin samas privaatsuspoliitika lehel ja eladu.ee avalehel.

Te vastutate privaatsuspoliitika perioodilise läbivaatamise eest ning tagate, et olete teadlik kõikidest muudatustest. Teie jätkuv veebilehe kasutamine näitab Teie nõusolekut mis tahes käesoleva privaatsuspoliitika muudatusega.