How to buy?


 

 

 

• Select the right product for you and add it to your shopping cart.

• Fill in the required fields and submit your order.

• We appreciate if you re-use package that can save nature.

• After confirming the order, we will send you e-mail corresponding letter stating the invoice for payment of the required information.

• After paying the bill, we will start with product supply.

• Goods are sent to you within 30 days, the average delivery time is 5-14 days. When the delivery time is longer, we will notify the customer.

• In Estonia the  delivering to client is FREE (except pianos).

 

Audioekspert wishes you a pleasant shopping!

 

 

 

Audiomoney is money, that you can use for Your purchases in Audioekspert e-store.

Using Audio cash are you all loyalty bonuses!

It also applies to you free of charge freight transport across the Estonian!

Kauba transport ja KKK

Kauba saabumisel Audio Expert OÜ kontorisse saadame Tellijale E-mailiga või postiga lõpperve ning seejärel saadame selle DPD,  Smart Post või Eesti Posti kaudu Tellijale.

SmartPOSTi pakiautomaat, postikulu 4,90 EUR Postipaki mõõdud ei tohi olla suuremad kui 60x60x60 cm. Juhul, kui paki mõõdud on suuremad kui 60x60x60, siis saadetakse pakk Eesti Posti väljastuspunkti ning pakile lisandub teenustasu 6,90 EUR. Kõige uuema pakiautomaatide loetelu leiad SmartPOSTi kodulehelt.www.smartpost.ee

Sulle sobiv Eesti Posti väljastuspunkt, postikulu 5,90 EUR

Pakki on võimalik tellida just Sulle kõige paremini sobivasse Eesti Posti väljastuspunkti.Tellimust vormistades kirjuta andmetesse oma mobiiltelefoni number ja/või e-posti aadress, sest paki saabudes saadetakse SMS ja/või e-kiri, paberteatist ei saadeta.Väljastuspunktide loetelu leiad Eesti Posti kodulehelt.www.post.ee

Veebikeskkonnas kuller.post.ee saab vormistada kolme tüüpi ELS kullersaadetisi:


ELS ümbrik kuni 1 kg –  3,99 EUR / 62,43 EEK

ELS väike kullerpakk kuni 5 kg –  4,99 EUR / 78,08 EEK

ELS suur kullerpakk kuni 30 kg – 5,99 EUR /93,72 EEK

• Hinnad sisaldavad käibemaksu

• Hind sisaldab nii kulleri järelkäimist saatja juures kui ka kulleriga kättetoimetamist saajale. Soovi korral on võimalik saadetised viia ka postkontorisse – hind sellest ei muutu.
• Korraga on võimalik vormistada kuni 3 pakki (ühele saajale või erinevatele)

Kaubale ise järgi tulla soovinud Tellijatega võetakse telefoni teel ühendust ja lepitakse kokku kauba kättesaamine. Kaubale o­n võimalik ise järgi tulla – Risti tn. 12, Tartu (enne tuleb helistada ette).Üle viie tuhande kroonise ostu või 319,56 EUR) puhul o­n Tartu piires kauba transport tasuta (välja arvatud klaverid).Üle kümne tuhande kroonise ostu või 639,12 EUR puhul o­n transport üle Eesti tasuta (välja arvatud klaverid).

Muudel juhtudel o­n kauba transport vastavalt Audio Expert OÜ hinnakirjale.Kauba transpordikulu o­n lisatud tellimuse arvele.

Kauba transpordikulu määratakse vastavalt paki kaalule ja mõõtmetele. Transpordikulu o­n hinnavahemikus 50-200 krooni või 3,20 EUR - 12,78 EUR (välja arvatud klaverid).

KKK

Kus asub Audio Expert?

Audio Expert müüb muusikariistu ja tarvikuid ainult interneti vahendusel. Audio Expert o­n kaubamärk, mille taga o­n Audo Expert OÜ. juriidiline aadress on Risti tn. 12/2, Tartu, 50708.